(Looks like a slow week to me!)
Thursday/Friday ONLY
$1.99 Gallons of Milk!
(You have to spend $10 or more on your grocery bill)
(Limit 2)
$1.99 for 1lb Red Strawberries
Sun Chips $2.88
-.55/1 from 5/2 SS
Final Cost: $1.88
Toaster Strudels 2 for $4
-$1.00/2 from 5/16 SS
Final Cost; 2 for $3.00
Nabsico Snack Crackers $1.88
-$1.00/2 from 5/16 SS
Final Cost: $1.38 each wyb 2
DiGiorno $4.99
-$1/1 from 5/16 SS
Final Cost: $3.99
Nestle Drumstick $2.99
-$1/1 from 5/2 SS
Final Cost: $1.99
Bar-S Hot Dogs $1.00
-$1.00/2 from 5/16 RP
Final Cost: .50 each wyb 2
Promise Butter $1.77
-$1.00/1 from 5/23 RP
Final Cost: .77
Kraft Dressing $2.00
-.55/1 from 5/2 SS
= $1.00 each
Go HERE to learn see how to get them for .25 each!
*Possible Gillette Body Wash Deal- will check on Friday!
(Dillon's doubles coupons .01-.50)
Example: .25 off 1 toothpaste = .50 off
(Any coupon .51-.99 rounds up to $1 off)
Example: .75 of 1 toothpaste = $1 off
Example: .25 off 1 toothpaste = .50 off
(Any coupon .51-.99 rounds up to $1 off)
Example: .75 of 1 toothpaste = $1 off
Thanks, Frugal Fritzie
for help on the matchups!
Go to her blog for a full list of matchups!
Let me know how you do at Dillons this week!
Go to her blog for a full list of matchups!
Let me know how you do at Dillons this week!